Cumulusy 2017 – znamy już laureatów

W sobotę, 17 lutego 2018 r., odbyła się Gala Finałowa ogólnopolskiego plebiscytu na 10 najlepszych, polskich sportowców lotniczych, CUMULUSY 2017, podczas której ogłoszono zwycięzcę oraz pozostałych laureatów plebiscytu.

Statuetkę Złotego Cumulusa 2017 oraz nagrodę główną zdobyli Adam Pupek i Piotr Kozikowski, członkowie Motoparalotniowej Kadry Narodowej.

Drugie miejsce wywalczył Wojciech Panek, również członek Polskiej Motoparalotniowej Kadry Narodowej, na trzecim z kolei uplasował się Leszek Małmyga z Aeroklubu Lubuskiego, zawodnik dyscyplin modelarskich.

Zawodnicy Aeroklubu Warszawskiego, Alek Dernbach i Klaudia Laskowska, załoga w klasie GL2, wiatrakowce, zdobyła miejsce 5 w finałowej dziesiątce. Cieszymy się z wyniku i gratulujemy naszym sportowcom nagrody – mamy nadzieję, że doda im skrzydeł do osiągania kolejnych sportowych sukcesów.

Serdecznie dziękujemy też wszystkim członkom Aeroklubu Warszawskiego, a także fanom i sympatykom sportów lotniczych za oddanie głosów na naszych zawodników.