Praca Aeroklubu w majowy długi weekend

Przed nami długi majowy weekend. Zachęcamy do spędzania go aktywnie, również w Aeroklubie Warszawskim 🙂 Oto, jak będziemy pracować w najbliższych dniach:

• Loty szybowcowe będą odbywają się normalnie przez cały długi weekend, instruktorzy będą obecni.
  • Instruktorzy samolotowi będą na dyżurach w dniach 1 i 3 maja. Chętni do latania samolotami w tych dniach proszeni są o  wyprowadzenie samolotów przed hangar w dni poprzedzające i zakotwiczenie  na stojankach. Aeroklub nie zapewnia kotwiczeń (grajcarów i linek).

Klucze do dystrybutora paliwa są w skrzynce z kluczykami do samolotów na briefingu.

• Dyżury mechaników samolotowych w okresie od 28.04 do 06.05:

28 i 29 kwietnia (sobota i niedziela) oraz 5 i 6 maja  (sobota i niedziela) – dyżur w hangarze (bez obsług i usuwania usterek)

30 kwietnia (poniedziałek) oraz 2 i 4 maja (środa i piątek) – pracujemy jak w każdy dzień w tygodniu

1 i 3 maja (wtorek i czwartek) – dni wolne – hangar zamknięty, prosimy o zakotwiczenie samolotów dzień wcześniej przed hangarem

• Administracja:

30 kwietnia (poniedziałek) i 4 maja (piątek) Sekretariat i Księgowość pracują jak w każdy dzień tygodnia

2 maja (środa) będzie pełniony dyżur w godzinach 9:00-14:00.