Rekrutacja na stanowisko Mechanik obsługi szybowców

Organizacja obsługowa Part145 Aeroklub Warszawski poszukuje pracownika na stanowisko Mechanik obsługi szybowców. Zachęcamy do rekrutacji bądź udostępnienia poniższego ogłoszenia potencjalnie zainteresowanym osobom.

Wymiar czasu pracy: pełny etat
Miejsce pracy: Warszawa EPBC
Oczekiwania:
• ważna licencja mechanika szybowcowego lub możliwość jej szybkiego wznowienia
• znajomość przepisów PART-145
• wykształcenie min. średnie techniczne
• znajomość obsługi komputera
• wysoki poziom wiedzy i kultury technicznej
• rzetelność i umiejętność organizacji własnego miejsca pracy
• otwartość i komunikatywność
• umiejętność pracy w zespole
Zakres obowiązków:
• terminowa realizacja zaplanowanych czynności obsługowych
• zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy w podległym obszarze
• realizacja obsługi sprzętu w wyznaczonym czasie, z oczekiwaną jakością i na wyznaczonym poziomie kosztów
• wykonywanie działań korygujących wynikających z audytów jakości

Oferujemy możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Prosimy o załączenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z póź. zm.)”.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adresy: dsk@aeroklub.waw.pl, rafal.polkowski@aeroklub.waw.pl oraz zarzad@szybowce.waw.pl.