II sympozjum spadochronowe

Międzynarodowe Sympozjum Spadochronowe 2019

W dniach 10-11 kwietnia 2019 w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie odbędzie się II Międzynarodowe Sympozjum Spadochronowe. Tym razem skierowane do wszystkich skoczków, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych, instruktorów i tandem pilotów. Wykłady będą prowadzić najlepsi na świecie eksperci, wszystkie będą tłumaczone na język polski.

Pierwsze Sympozjum było dedykowane głównie do tandem pilotom i kamerzystom. W odpowiedzi na duże zainteresowanie pozostałych grup skoczków, tegoroczna edycja skierowana jest do wszystkich, którzy chcą rozwijać się w tym sporcie w sposób rozsądny i bezpieczny, czerpiąc z niego równocześnie jeszcze więcej radości i satysfakcji.

Eksperci najlepsi z najlepszych

Jednym z zaproszonych prelegentów będzie znany nam z zeszłorocznej edycji imprezy Tom Noonan– 7500 skoków, dyrektor ds. tandemów UPT oraz dyrektor USPA w Stanach. O bezpieczeństwie potrafi opowiadać tak, jak nikt inny. Nasze serca skradł rok temu, kiedy szczerze opowiedział o tym, że najbardziej dumny jest z tych skoków, z których świadomie zrezygnował…

Drugim ekspertem będzie Albert Berchtold– marketing manager PD i członek zarządu USPA. Podczas seminarium prowadzonego przez Alberta dowiesz się nie tylko jak wybierać czaszę dla siebie, ale też jak pomóc w wyborze uczniowi, nowemu skoczkowi lub koledze. Poznasz wszystkie konsekwencjach twardych otwarć oraz sposoby na ich ograniczenie, a nawet wyeliminowanie. Nikt nie wytłumaczy Ci tego lepiej.

Melanie Curtis, nasz trzeci ekspert ma 11000 skoków i cały czas motywuje i wprowadza w sport nowych ludzi. Opowie Wam o tym, jak spadochroniarstwo łączy się z przedsiębiorczością i life coachingiem. Wspieranie początkujących skoczków stało się dla Melanie inspiracją do stworzenia internetowej grupy coachingu dla skoczków. Melanie jest autorką trzech książek, wspiera ludzi w procesie poskramiania lęku i wykorzystywania odwagi w działaniach służących pokonywaniu wyzwań osobistych i zawodowych. 

Jedyne takie sympozjum w Europie

To tylko część prelegentów i niektóre z tematów, które pojawią się na sympozjum. Szczegółowy program znajdziesz TUTAJ.
Sympozjum będzie trwało 2 dni, cena udziału to raptem 4 skoki :). Możliwa jest także opcja wyboru uczestnictwa w jednym dniu.

W cenę wliczony jest lunch i pamiątkowe T-shirty. Wiedza, którą otrzymasz jest bezcenna i z całą pewnością wpłynie pozytywnie na Twoje bezpieczeństwo i przyjemność skakania.

Jako współorganizator II Międzynarodowego Sympozjum Spadochronowego serdecznie zapraszamy wszystkich skoczków do wzięcia w nim udziału. 

Zgłaszać się można jeszcze tylko do 7 kwietnia 2019 TUTAJ
Jeśli masz wątpliwości, zapytaj uczestników zeszłorocznej edycji, powiedzą Ci, dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu! W załączeniu zdjęcia z zeszłego roku.

Do zobaczenia na Sympozjum!

Blue Sky!

Uczestnicy I Międzynarodowego Sympozjum Spadochronowego
I Międzynarodowe Sympozjum Spadochronowe w Warszawie