Praca Aeroklubu w długi majowy weekend

Przed nami długi majowy weekend. Zachęcamy do spędzania go aktywnie, również w Aeroklubie Warszawskim. Oto, jak będziemy pracować w najbliższych dniach:

Loty szybowcowe planowane są normalnie przez cały długi weekend, instruktorzy będą obecni.

Sekcja samolotowa
27, 28, 29, 30 kwietnia oraz 2 maja – praca w normalnym trybie, jak w każdy dzień tygodnia.
1 i 3 maja od godz. 8:00 będzie dyżur instruktora na Briefingu.
Chętni do latania samolotami w tych dniach proszeni są o wyprowadzenie samolotów przed hangar w dni poprzedzające i zakotwiczenie na stojankach. Aeroklub nie zapewnia kotwiczeń (grajcarów i linek).

• Organizacja Obsługowa
27 i 28 kwietnia oraz 4 i 5 maja – dyżur w hangarze (bez obsług i usuwania usterek).
29 i 30 kwietnia oraz 2 maja – praca w normalnym trybie, jak w każdy dzień tygodnia.
1 i 3 maja – dni wolne – hangar zamknięty, prosimy o zakotwiczenie samolotów dzień wcześniej przed hangarem.

• CAMO
29,30 kwietnia – praca w normalnym trybie, jak w każdy dzień tygodnia.
1, 2 i 3 maja – dni wolne.

• Administracja
29 i 30 kwietnia – praca w normalnym trybie, jak w każdy dzień tygodnia.
1, 2 i 3 maja – dni wolne.