Aeroklub Warszawski ma kolejnego MISTRZA!

Aeroklub Warszawski ma już dwóch MISTRZÓW w AKROBACJI SZYBOWCOWEJ.  Najnowszy sukces był możliwy dzięki ogromnemu talentowi, profesjonalnemu treningowi z prawdopodobnie najlepszym instruktorem akrobacyjnym i szybowcowym na świecie oraz sponsoringowi firmy Aviomet. Gratulacje dla Michała Andrzejewskiego oraz instr. Macieja Pospieszyńskiego! BRAWO, oby tak dalej Panowie!

Michał Andrzejewski zwyciężył w Toruniu w klasie Advanced Mistrzostw Polski w Akrobacji Szybowcowej. Michał rozpoczynał swoje zawodnicze starty w akrobacji zaledwie rok temu, a na tegorocznych zawodach zdeklasował chociażby zeszłorocznego Wicemistrza Świata, mając do tego znacznie mniejszy trening oraz doświadczenie od większości startujących zawodników. Wysoki poziom zawodów potwierdził w swojej relacji tak utytułowany zawodnik jakim jest Jerzy Makula. Michał najlepiej wykonał program obowiązkowy i był drugi w programie dowolnym, co pozwoliło mu ostatecznie na triumf w Toruniu.

Tymczasem w wyższej (bardziej zaawansowanej) klasie Unlimited w Międzynarodowych Zawodach w Akrobacji Szybowcowej Maciej Pospieszyński zakończył zawody na 3 miejscu w klasyfikacji ogólnej oraz z wygraną w programie dowolnym. To świetny trening przed Mistrzostwami Świata, do których Maciej właśnie trenuje.