Zosia Garwacka drugą wicemistrzynią Polski!

W dniach 11-16 sierpnia 2015 r. na lotnisku Aeroklubu Podkarpackiego w Krośnie zostały rozegrane 58. Samolotowe Nawigacyjne Mistrzostwa Polski Seniorów oraz 44. Samolotowe Nawigacyjne Mistrzostwa Polski Juniorów.

W 44. Samolotowych Nawigacyjnych Mistrzostwach Polski Juniorów rozegrano dwie konkurencje nawigacyjne i cztery lądowania precyzyjne. Nasza reprezentantka Aeroklubu Warszawskiego – Zofia Garwacka zajęła III miejsce i tytuł drugiej Wicemistrzyni Polski! Pierwszy był Jarosław Sysio z Aeroklubu Bielsko-Bialskiego, drugi zaś Marcin Wieczorek z Aeroklubu Krakowskiego. Warto dodać, że najstarsi zawodnicy nie pamiętają, kiedy ostatnio na precyzyjnych mistrzostwach polski, na podium stała dziewczyna!

Gratulujemy!
Podium Wyniki Lądowanie Podium