Zebranie organizacyjne Sekcji Modelarskiej AW

Szanowni Koledzy Modelarze,
Nazywam się Jakub Husarzewski i podobnie jak większość z Was jestem modelarzem Aeroklubu Warszawskiego.

Jakiś czas temu dowiedziałem się że sekcja modelarska AW została formalnie rozwiązana, a skutkiem braku zorganizowania modelarzy oraz braku formalnego reprezentowania ich interesów jest m.in fakt że coraz ciężej jest latać modelami na lotnisku Bemowo – Babice.

Postanowiłem zebrać modelarską brać, odbudować sekcję modelarską AW i spróbować zmienić aktualny stan rzeczy. Potrzebujemy min 6 członków aby formalnie zawiązać sekcję. Jeśli zatem, Szanowny Kolego, chciałbyś się przyłączyć do tej inicjatywy – zapraszam do AW na ulicę Księżycową 1, na zebranie Sekcji Modelarskiej w piątek 9.10 o godzinie 17.00

Z Lotniczym Pozdrowieniem,
JH