II Turnus Falowo-Żaglowy AW w GSS „ŻAR”

W dniach 8-15 listopada br. odbędzie się już drugi Turnus Falowo-Żaglowy dla pilotów AW w mekce szybowników czyli w Górskiej Szkole Szybowcowej na Żarze. Na zgłoszenia oczekujemy, nie później niż do 5 listopada pod linkiem:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xTIxLlNiI6Sn1zfDJXU2RHMfRyjZyhYi_5iHzde6LLk/edit#gid=0

lub wysyłając e-maila na adres: robert.ryng@szybowce.waw.pl z przewidywanym terminem pobytu, aktualnym poziomem wyszkolenia/uprawnienia oraz danymi kontaktowymi.

W planach jest szkolenie w lotach na żaglu oraz na fali jak również mnóstwo wykładów i ciekawych spotkań o tematyce szybowcowej. Krótko mówiąc będzie się działo, a ponieważ apetyt na diamenty będzie coraz większy to niewątpliwie uczestnictwo w turnusie solidnie przygotuje wszystkich do ich zdobycia. Tak więc serdecznie i gorąco zapraszamy do zapisów ponieważ pobyt w tym malowniczym miejscu dostarcza wielu miłych wrażeń.

Uczniów pilotów, którzy mają ukończone hol za samolotem i celność lądowania oraz są wylaszowani na Puchacza, Juniora i/lub Pirata również zapraszamy do udziału w turnusie.

Osoby, które nie mają jeszcze uprawnień, żeby wyjechać na Żar zapraszamy do latania na naszym lotnisku. Jeśli tylko będzie pogoda loty będą się odbywały za wyciągarką oraz za samolotem.

Szczegóły i koordynacja wyjazdu będą przesyłane bezpośrednio do wszystkich zarejestrowanych.ŻarBlue