Otwarcie Modelarni Gocław

z Aeroklubem Warszawskim
zaprasza na otwarcie

MODELARNI GOCŁAW

Zapraszamy w sobotę 12 grudnia 2015r. o godzinie 12:00 do dawnych hangarów lotniska Gocław – Warszawa, ul. Wał Miedzeszyński 646 lok. 50
(w lewym skrzydle budynku gdzie mieści się „Park trampolin”).

Po wielu latach nieobecności aktywność modelarska wraca na Gocław.

Jesteśmy w trakcie dostosowania pomieszczeń do regularnych zajęć dlatego zapraszamy również do współtworzenia tego wspaniałego miejsca.

W najbliższą sobotę zapraszamy szczególnie dzieci w wieku szkolnym. W tym dniu planujemy warsztaty budowy modeli szybowca PW-5 „Smyk” dla ok. 30 uczestników. Jeżeli warunki pozwolą to rozegramy Mini Olimpiadę Szybowcową (konkurs lotów zbudowanych modeli).

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób które posiadają zdjęcia lub pamiątki dokumentujące aktywność modelarni w dawniejszych latach o udostępnienie tych materiałów. Chcemy utworzyć kącik pamięci i w swojej działalności sięgać do doświadczeń wielu pokoleń lotniczych pasjonatów.

Zarząd Fundacji „Smyki na Start” i wolontariusze.

Smyki na Start