CUMULUSY 2015 – Plebiscyt na najlepszych sportowców lotniczych

Rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt CUMULUSY 2015, w którym zostanie wybranych 10 najlepszych sportowców lotniczych 2015 roku. Zachęcamy wszystkich członków Aeroklubu Warszawskiego, a także kibiców i fanów sportów lotniczych, do zgłaszania w plebiscycie zawodników AW, w tym także członków załóg, których talent, pasję, ambicję, sportowe zacięcie, konsekwentny trening i najwyższej klasy umiejętności lotnicze warto docenić i nagrodzić.

Zgłoszenia można dokonać na stronie www.cumulusy.pl, podając imię i nazwisko zawodnika (w przypadku załóg – wszystkich zawodników) oraz jego osiągnięcia sportowe w 2015 roku. Etap zgłaszania kandydatów mija 20 stycznia 2016 r. Wówczas spośród wszystkich zgłoszonych sportowców Kapituła Plebiscytu nominuje nie więcej niż 30 zawodników lub/i załóg, przyznając im punkty za osiągnięcia sportowe w 2015 roku. A już od 22 stycznia będzie można internetowo i sms-owo oddawać głosy na swoich faworytów w kolejnych etapach głosowania. 20 lutego podczas uroczystej gali finałowej nastąpi ogłoszenie wyników i prezentacja laureatów plebiscytu.

Na liście zgłoszonych do CUMULUSÓW 2015 sportowców znajduje się już jeden z członków Aeroklubu Warszawskiego – Adam Czeladzki, członek polskiej Kadry Szybowcowej. Zachęcamy do oddawania głosów na Adama, a także do zgłaszania kolejnych zawodników, których warto wyróżnić za osiągnięcia lotnicze w minionym roku.

Więcej informacji o plebiscycie, a także formularz zgłoszeniowy – na stronie: www.cumulusy.pl