CUMULUSY 2015 – Oddaj głos na Adama Czeladzkiego

Przypominamy o trwającym plebiscycie na najlepszych polskich sportowców lotniczych – CUMULUSY 2015. Rozpoczął się właśnie etap głosowania na zgłoszonych kandydatów. Wśród nich jest nasz aeroklubowy kolega – Adam Czeladzki, członek Polskiej Kadry Szybowcowej. Gorąco zachęcamy wszystkich członków Aeroklubu Warszawskiego, a także fanów i sympatyków sportów lotniczych do oddania głosu właśnie na Adama.

Głosować można dwojako:
– wysyłając SMS o treści TC.PC.NR pod nr 72068, gdzie NR oznacza numer zawodnika/załogi, a koszt wysłania SMS wynosi 2, 46 PLN brutto; można wysłać dowolną liczbę SMS-ów. Adam Czeladzki oznaczony jest numerem 10
– przez internet – należy zarejestrować się i po zalogowaniu kliknąć przycisk „Zagłosuj” przy wybranym zawodniku lub załodze; na jednego Nominowanego można oddać jeden głos na dobę; zalecamy używanie najnowszych wersji przeglądarek internetowych, a w przypadku problemów technicznych z oddaniem głosu prosimy o info na cumulusy2015@cumulusy.pl.

Głosowanie potrwa do 4 lutego. Punkty za nominacje oraz zdobyte głosy będą sumowane i tylko 10 Nominowanych z największą liczbą zgromadzonych głosów przejdzie do ścisłego finału Plebiscytu. Lista Finalistów zostanie opublikowana 5 lutego, a głosowanie finałowe odbędzie się od 6 lutego do 18 lutego 2016 r.
Więcej informacji na stronie: www.cumulusy.pl