Pozytywny wynik kontroli ATO

Organizacja Szkolenia Lotniczego (ATO) Aeroklubu Warszawskiego przeszła kontrolę  okresową  przeprowadzoną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC) z wynikiem pozytywnym.  Nie stwierdzono żadnych ani pojedynczych, ani trwałych odstępstw od zatwierdzonych standardów, naruszających przyjęty system w sposób mający bezpośredni wpływ na jakość obsługi i  bezpieczeństwo operacji  lotniczych prowadzonych  w ATO. Zachowanie najwyższej jakości obsługi oraz zapewnienie bezpieczeństwa wykonywanych operacji lotniczych to dla Aeroklubu Warszawskiego cel nadrzędny i priorytetowy, dlatego na co dzień dopełniamy wszelkich starań, by je zachowywać. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w proces opracowania programów szkolenia oraz przygotowania do audytu w Aeroklubie.