XXVI Ogólnopolskie Warszawskie Zawody Samolotowe – Warszawa-Babice

Aeroklub Warszawski zaprasza na XXVI Ogólnopolskie Warszawskie Zawody Samolotowe, które odbędą się w dniach 21-23 października 2016 r. na lotnisku Warszawa-Babice EPBC.

Zawody zostaną rozegrane w konkurencji nawigacyjnej oraz w celności lądowania, w załogach jedno- lub dwuosobowych. Uhonorowani zostaną zarówno zwycięzcy zawodów, jak i piloci najbardziej precyzyjnie latający po trasie przelotu oraz piloci lądujący w sposób najbardziej precyzyjny.

Zgłoszenia (wypełniony formularz aplikacyjny) przyjmujemy do 14 października 2016 r., pod adresem: iwona.kaminska@aeroklub.waw.pl. Szczegółowe informacje na temat programu zawodów znajdują się w załączonym niżej formularzu aplikacyjnym.

Do pobrania:

Formularz aplikacyjny

zawody_formularz_-pazdziernik-2016-1

Regulamin zawodów

Regulamin_sportowy_Warszawskie Zawody Samolotowe

XXVI Ogólnopolskie Warszawskie Zawody Samolotowe współfinansowane przez Urząd Marszałkowski woj. Mazowieckiego.

samolotowa

logotypclaim_czerony_pl_