Lot samolotem

Fot. Dominika Szagdaj

Lot zapoznawczy samolotem to wspaniała okazja, aby unieść się nad Warszawą i podziwiać stolicę z tej niecodziennej perspektywy. Odważ się oderwać od ziemi, a zobaczysz wszystko to, czym zachwycają się piloci. Podczas przelotu wzdłuż Wisły będzie można podziwiać Starówkę, Stadion Narodowy i wiele innych atrakcji stolicy. Bezpieczeństwo zapewnia towarzystwo doświadczonego instruktora, który może również przekazać Ci stery w powietrzu! Kiedy już znajdziesz się na wysokości kilkuset metrów nad ziemią nie zapomnij zrobić niepowtarzalnych zdjęć, aby pochwalić się znajomym!

Fot. Małgorzata Kraków-Okine

Zapraszamy do zakupu voucherów na lot zapoznawczy samolotem. Wykonujemy loty 10, 20, 30, 60 minutowe. Voucher uprawnia do lotu samolotem z instruktorem.

Warunki:
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu. Minimalny wzrost: 130cm. Maksymalny wzrost: 200cm. Maksymalna waga: 120 kg. Choroby serca, padaczka i inne poważne dolegliwości uniemożliwiają skorzystanie z prezentu. Jeśli masz wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed odbyciem lotu.

Opady, niska podstawa chmur oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Uczestnik może się pojawić z osobami towarzyszącymi, które będą obserwowały start oraz lądowanie.

Fot. Małgorzata Kraków-Okine

Chcesz kupić voucher? Zapytać o wolny termin? Masz jakieś pytania? Dzwoń: 515 049 170
lub wejdź na sklep.aeroklub.waw.pl