Skok Spadochronowy

Jeśli szukasz ekstremalnych przeżyć, które podniosą poziom adrenaliny i dostarczą niezapomnianych emocji zapraszamy na skok ze spadochronem! Sekcja Spadochronowa Aeroklubu Warszawskiego to stowarzyszenie z ponad 60-cio letnią tradycją. Jako STREFA SPADOCHRONOWA SKYDIVE WARSZAWA organizuje:

SKOKI W TANDEMIE
Zabawa dostępna dla wszystkich – najprostsza i najbezpieczniejsza forma zapoznania się ze sportem spadochronowym. Nie potrzebne są badania ani szkolenia. Wystarczy kupić voucher i umówić się na skok z doświadczonym instruktorem. Dodatkowo możemy sfilmować twój skok, w każdej chwili będziesz mógł wrócić do tych niepowtarzalnych przeżyć.

s5

SZKOLENIA AFF
AFF – Accelerated Free Fall – to najszybsza, najbardziej efektywna i najbezpieczniejsza nauka swobodnego spadania. Szkolenie prowadzone w asyście 2 instruktorów, które przygotowuje do samodzielnego skoku z 4000 m. Czas trwania szkolenia uzależniony jest od postępów ucznia, który stale jest pod czujnym okiem instruktora.

s4

IMPREZY FIRMOWE
Jeśli szukasz nietypowej, fascynującej imprezy dla swoich pracowników, dostarczymy emocji jakich jeszcze nie było. Oferowane przez SkyDive Warszawa skoki spadochronowe to pełne bezpieczeństwo i 100% czystej adrenaliny. W ciągu 1 dnia możemy zorganizować skoki dla grupy 20-40 osób.

Więcej info na skydivelogo_2

Chcesz kupić voucher? Wejdź na sklep.aeroklub.waw.pl

Chcesz zapytać o wolny termin? Dzwoń: 604 176 930