Od pokoleń integrujemy pasjonatów lotnictwa.

Zapewniamy naszym członkom realizację bezpiecznego latania poprzez kształcenie umiejętności i współzawodnictwo w sportach lotniczych.

Jesteśmy efektywnym i nowoczesnym stowarzyszeniem.

Aeroklub Warszawski od prawie 90 lat szkoli kolejne pokolenia lotników. Nasi instruktorzy to piloci z bardzo dużym doświadczeniem. Aeroklub Warszawski powstał w 1927 roku. Od tamtego czasu przekazujemy wiedzę lotniczą z pokolenia na pokolenie. Piloci Aeroklubu Warszawskiego każdego roku odnoszą sukcesy na zawodach krajowych i międzynarodowych. Dołącz do naszego klubu i zdobądź umiejętność pilotowania statków powietrznych. Dzięki nam nauczysz się bezpiecznie poruszać w przestrzeni powietrznej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową w zakładkach dot. szkolenia teoretycznego oraz praktycznego.