Szkolenie teoretyczne stacjonarne

Szkolenie rozpoczyna się kursem teoretycznym prowadzonym w budynkach Aeroklubu Warszawskiego na lotnisku Babice. Trwa on od półtora miesiąca (cykl weekendowy) do ponad dwóch miesięcy (cykl popołudniowy). Jest to 60 godzin wykładowych. W czasie szkolenia kandydat na pilota szybowcowego zapoznaje się m. in z budową szybowców, meteorologią, nawigacją, możliwościami i ograniczeniami człowieka, bezpieczeństwem lotów, prawem lotniczym, procedurami operacyjnymi.

Prosimy o wybranie dogodnego terminu szkolenia i wysłanie formularza zgłoszeniowego.

Szkolenia szybowcowe teoretyczne w 2019 r.

Spotkanie organizacyjne

Miejsce: sala wykładowa – budynek administracyjny lotnisko Babice, ul. Księżycowa 1 (dojazd od ul. Kwitnącej)

Termin szkolenia teoretycznego SPL terminy sobota/niedziela zajęcia w godzinach
9.00 – 17.00
Data rozpoczęcia szybowcowego szkolenia teoretycznego SPL terminy wtorki i czwartki zajęcia w godzinach
17.30 – 21.30
Suma wolnych miejsc
w dwóch grupach
19 stycznia godz.13:00 16.02.-10.03.2019 19.02-9.03.2019 15

Koszt kursu teoretycznego to:

• Cena podstawowa: 1250 PLN
  • Oferta specjalna dla młodzieży uczącej się do 25 roku życia: 990 PLN

Uruchomienie poszczególnych cykli uwarunkowane jest uzyskaniem minimalnej liczby zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy

Dodatkowe pytania proszę przesyłać na adres e-mail: ryszard.szulakiewicz@aeroklub.waw.pl