Szkolenie teoretyczne stacjonarne

Szkolenie rozpoczyna się kursem teoretycznym prowadzonym w budynkach Aeroklubu Warszawskiego na lotnisku Babice. Trwa on od półtora miesiąca (cykl weekendowy) do ponad dwóch miesięcy (cykl popołudniowy). Jest to 60 godzin wykładowych. W czasie szkolenia kandydat na pilota szybowcowego zapoznaje się m. in z budową szybowców, meteorologią, nawigacją, możliwościami i ograniczeniami człowieka, bezpieczeństwem lotów, prawem lotniczym, procedurami operacyjnymi.

Prosimy o wybranie dogodnego terminu szkolenia i wysłanie formularza zgłoszeniowego.

Szkolenia szybowcowe teoretyczne w 2017 r.

Spotkanie organizacyjne

Miejsce: sala wykładowa – budynek administracyjny lotnisko Babice.

Data rozpoczęcia szybowcowego szkolenia teoretycznego SPL terminy sobota/niedziela zajęcia w godzinach
9.00 – 17.00
Data rozpoczęcia szybowcowego szkolenia teoretycznego SPL terminy wtorki i czwartki zajęcia w godzinach
17.30 – 21.30
Suma wolnych miejsc
w dwóch grupach
21 stycznia godz. 13.00 25 luty 28 luty 0
22 kwietnia godz. 13.00 6 maja 9 maja 0
21 października godz. 13.00 28 października 30 października

Koszt kursu teoretycznego to:

• Cena podstawowa: 1250 PLN
  • Oferta specjalna dla młodzieży uczącej się do 25 roku życia: 990 PLN

Pola oznaczone * są wymagane.

Dodatkowe pytania proszę przesyłać na adres e-mail: stanislaw.jaznicki@aeroklub.waw.pl