Szkolenie teoretyczne distance learning

Szkolenie teoretyczne do licencji pilota szybowcowego SPL metodą distance learning odbywa się w dwóch częściach. Pierwsza część to nauka przed komputerem w liczbie 50 godzin przed komputerem, a druga część to uczestnictwo w wykładach, które trwają 10 godzin. W sumie całe szkolenie zajmuje 60 godzin. W czasie szkolenia kandydat na pilota szybowcowego zapoznaje się m. in z budową szybowców, meteorologią, nawigacją, możliwościami i ograniczeniami człowieka, bezpieczeństwem lotów, prawem lotniczym, procedurami operacyjnymi. Aeroklub Warszawski zaleca szkolenie teoretyczne w formie stacjonarnej. Forma szkolenia distance learning powinna być wykorzystywana tylko w ostateczności, jeśli nie mają Państwo czasu na uczestnictwo w wykładach.

Szkolenie jest uruchamiane po zebraniu pięciu chętnych. Prosimy o wysłanie formularza zgłoszeniowego.

W odpowiedzi otrzymają Państwo szczegóły dot. szkolenia.

Koszt kursu teoretycznego to:

• Cena podstawowa: 1250 PLN
  • Oferta specjalna dla młodzieży uczącej się do 25 roku życia: 990 PLN

Pola oznaczone * są wymagane.

Dodatkowe pytania proszę przesyłać na adres e-mail: stanislaw.jaznicki@aeroklub.waw.pl